Przewodnik Merchant Alliance 2021 – Sea of ​​​​Thieves Francja (2024)

Merchant Alliance to jedna z głównych firm w Sea of ​​Thieves. Jednakże jest ona zaniedbywana przez wielu graczy: jest bardziej skomplikowana do zrozumienia na pierwszy rzut oka, a korzyści z niej wynikające nie są wystarczająco podkreślone, nie wydaje się być dobrym wyborem do poświęcenia sesji. Dodatkowo dla graczy powracających po dłuższej przerwie, w ostatnich aktualizacjach dodano wiele funkcji, czasem trudnych do zrozumienia.

W tym przewodniku zobaczymy, jak szybko zwiększyć reputację frakcji, badając nieodłączną mechanikę kupców i ich poziom odblokowania.


Dlaczego warto zainteresować się Merchant Alliance?

Zacząć,reputacja kupca na poziomie 50, wraz z dwiema innymi reputacjami na tym samym poziomie, pozwala na osiągnięcie prestiżowego tytułu Legendarnego Piratai uzyskaj dostęp do tajemniczej Fortuny Ateny. Biorąc pod uwagę wysiłek wymagany do osiągnięcia 50 poziomu Wilków Morskich, Zewu Łowcy i Kości Żniwiarza, wyróżnienieMistrz Handlowypozostaje jednym z najbardziej dostępnych, o ile gracz wie, co robi.
Dzięki postępom w tej frakcji będziesz mógł także zdobyć wiele kosmetyków o tematyce komercyjnej. Są one wymienione wkategoria kosmetyczna witryny.

Wreszcie sojusz handlowy jest znaczącym źródłem złota, głównie dzięki systemowi szlaków handlowych przebiegających równolegle z tradycyjną działalnością i licznym możliwościom optymalizacji.


Reputacja od 0 do 15:Zwierzęta i ładunki

To jest początek twoich poszukiwań wyróżnienia się w handlu wybitny, dlatego warto wyjaśnić podstawy firmy. Jej przedstawicielkę znajdziesz na głównym pontonie wszystkich placówek:

To tutaj można zdobyć wycieczki i wyróżnienia.

Będziesz zatem musiał z nim porozmawiać i wybrać opcję „Przeglądaj oferty, zasoby i towary", Następnie "Zobacz oferty Merchant Alliance" zacząć.

Otwarte menu jest zorganizowane w następujący sposób:

Wśród początkowych podróży kupca są dwa rodzaje. Jest to mieszanka trzech losowych, aktualizowanych, gdy czas gry osiągnie 6 rano.

Ponadto czasami konieczne będzie sprawdzenie godziny i daty. Na szczęście każdy pirat ma zegarek kieszonkowy! Możesz go usunąć, naciskając „0” na PC lub wyszukując go na drugiej stronie koła przedmiotów. Podobnie jak pergamin, można go trzymać na wysokości oczu lub do góry nogami, aby pokazać go innym. Następnie wygląda to tak:


Zamówienia zwierząt

Pierwszą kategorią wycieczek jest zamawianie zwierząt. Podróże te obecne od premiery gry obejmująschwytać, a następnie dostarczyć zwierzęta do danej placówkii bardzo konkretnych zasobów w określonym czasie. Po oddaniu głosu na wyjazd możesz zobaczyć zamówienie, które zawiera placówkę docelową, termin, a przede wszystkim jego zawartość:

Chociaż początkowo poprosi tylko o dwakurczaki, wyróżnienia zakupowe dodadzą inne rodzaje ładunków, a w większej liczbie:wieprzowy, zwężeIbeczki z proszkiem.

Aby złapać te zwierzęta, potrzebujesz klatek; są one na szczęście dostarczane przez dowolnego sprzedawcę. Po prostu udaj się do jednego z przedstawicieli i wejdź z nim w interakcję, aby ich odebrać.Nie zapomnij zabrać ich wszystkich na pokład przed wypłynięciem!

Notatka: klatki umożliwiają łapanie wyłącznie gatunków zwierząt wskazanych w ich nazwie

Haczyk:

Aby zapełnić swoje klatki, udaj się na wyspę oferującą pożądane zwierzęta. Choć te małe, zawsze w podróży, wydają się atrakcyjne, istnieje realna szansa, że ​​nie pojawi się żadne zwierzę lub nie będzie okazu o pożądanej masie.
Dlatego warto obrać mały objazd na dużą wyspę położoną najbliżej trasy do celu, upewniając się, że znajdują się na niej odpowiednie zwierzęta. Rarethief na swoiminteraktywny koszykmożliwość ich wyświetlenia. W menu”Filtr» w lewym górnym rogu zaznacz gatunek, którego szukasz. Istnieje równieżmapę GamersGuides, na którym możesz aktywować zwierzęta w „Ustawieniach”, „Opcjach”, a następnie zaznacz „Pokaż zwierzę…”.

Notatka: W Ryku Diabła nie ma zwierząt, więc nie ma wariantu podróży Popielnej.

Sztuczka: Jeśli na twojej dużej wyspie nie ma wystarczającej liczby zwierząt, wszyscy możecie umrzeć na raz. Wyspa zostanie ponownie załadowana i pojawią się nowe zwierzęta.

Charakterystyka zwierząt:

 • Ogólny:
  • Zwierzęta przeżywają pod wodą 60 sekund.
  • Mają tylko 1 punkt życia.
 • Wieprzowy:
  • Zaczynają być głodne i jęczeć po około 4 minutach, a po 1 minucie umierają.
  • Możesz dać im owoce, megalodon i kraken, aby je nasycić.
 • Węże:
  • Zatruwają pobliskich graczy, zwierzęta i szkielety. Trucizna oślepia i zadaje obrażenia.
  • Możesz krótko puścić im muzykę, aby je uspokoić na kilka sekund.
 • Kurczaki:
  • Nie są niczym specjalnym.

Być zatrzymanym : Nie kłuj zwierząt włóczniami, to może je zabić. Nie przechodź też przez burzę, na błyskawicę nic nie da się zrobić. Pamiętaj o karmieniu świń, a przede wszystkim o trzymaniu węży z dala od innych zwierząt, zarówno podczas transportu, jak i sprzedaży, aby nie stracić części ładunku.

Sprzedaż zwierząt:

Różne wiadomości: Wbrew temu, co mogłoby się wydawać, nie płaci się im według trudności, ale według koloru.

Notatka: Nieuporządkowane zwierzę jest warte około 15X mniej złota i reputacji, a beczka 5X mniej.


Wyprawy

Alternatywą dla zwierząt dla początkującego jest transport towarowy. Polega na dostarczeniu trzech rodzajów zasobów. Ich cechą charakterystyczną jest to, że łatwo się psują i wymagają szczególnej troski, aby utrzymać je w dobrym stanie. Ta funkcja została dodana przez aktualizację „Forsaken Shores” (Aktualizuj uwagi EN).

Komenda :

Sztuczka: Metoda nazwy ma zastosowanie również do Kolekcjonerów Złota wH, dla porządku dusz wOdla Pirackiego Emporium wmii w pewnym sensie dla przedstawicieli Zewu Łowcy, którzy wszyscy mają przyrostekCK.

3 rodzaje ładunków:

Notatka: Ogień, eksplozje beczek i błyskawice niszczą także butelki, a kule armatnie otrzymane z dowolnego miejsca na łodzi uszkadzają je.

Więcej informacji na temat przedmiotów sprzedawanych sojuszowi handlowemu, ich cen, wartości emisyjnych i powiązanych promocji można znaleźć na stroniePrzewodnik po sprzedaży sojuszu kupców tutaj.

Istnieje równieżwarianty Diabelskiego Ryku, rzadko uzyskiwany od wszystkich kupców lub zdecydowanie z placówki Morrow’s Peak. Te mają2/3 oporunormalne wersje, alesprzedawane są dokładnie 2 razy droższedla każdego stanu, czy to w złocie, czy w wartości emisyjnej.
Ponadto wycieczki nie są oparte na Twoim rozróżnieniu i mogą mieć od 5 do 8 skrzynek od początku,odpowiadające jako nagroda od 10 do 16 klasycznych pudełek(lepiej niż 3!).

 • Porady:
  • Aby uniknąć konieczności ciągłego podlewania roślin, możesz umieścić je w ładowni i dolewać wody aż dojdziesz do etykiety. Jeśli zostaną wystarczająco zanurzone, będą wytwarzać niewielki hałas.
  • Aby przewieźć dużą liczbę butelek, najlepiej przechowywać je w łodzi wiosłowej i wypuścić, jeśli pojawi się niebezpieczeństwo.
  • Do przechowywania tkanin najlepiej jest ułożyć je na półce, aby zapobiec zalaniu i deszczowi. Nie jest to konieczne w Diabelskim Ryku, gdyż burza tam nie przechodzi.

Dostawa :

Czytając awizo dostawy, na którym znajduje się przycisk interakcji, możliwe jest wyświetlenie następujących informacji:

Zawsze dobrze jest znać nazwę wyspy i postać, ale czasami ich znalezienie może być nudne.Oto zestawienie możliwości:
Les Seaposts:

Guide de l'Alliance des Marchands 2021 - Sea of Thieves France (11)
Guide de l'Alliance des Marchands 2021 - Sea of Thieves France (12)
Guide de l'Alliance des Marchands 2021 - Sea of Thieves France (13)
Guide de l'Alliance des Marchands 2021 - Sea of Thieves France (14)
Guide de l'Alliance des Marchands 2021 - Sea of Thieves France (15)
Guide de l'Alliance des Marchands 2021 - Sea of Thieves France (16)
Guide de l'Alliance des Marchands 2021 - Sea of Thieves France (17)
Guide de l'Alliance des Marchands 2021 - Sea of Thieves France (18)

Sztuczka: Sprzedawca każdego słupa morskiego oferuje do trzech przedmiotów z placówek, ale z 10% zniżką! Jeśli przypadkiem któryś z dostępnych przypadł Ci do gustu, nie zwlekaj, promocja zmieni się już za niecałą godzinę!

Wyspy :

Guide de l'Alliance des Marchands 2021 - Sea of Thieves France (19)
Guide de l'Alliance des Marchands 2021 - Sea of Thieves France (20)
Guide de l'Alliance des Marchands 2021 - Sea of Thieves France (21)
Guide de l'Alliance des Marchands 2021 - Sea of Thieves France (22)
Guide de l'Alliance des Marchands 2021 - Sea of Thieves France (23)
Guide de l'Alliance des Marchands 2021 - Sea of Thieves France (24)
Guide de l'Alliance des Marchands 2021 - Sea of Thieves France (25)
Guide de l'Alliance des Marchands 2021 - Sea of Thieves France (26)

Notatka: Devil's Ridge i Shipwreck Bay mają armaty wyspowe, które mogą stanowić problem dla twoich butelek. Najlepiej je wyeliminować lub zaparkować poza zasięgiem.

W przypadku placówek możesz zapoznać się z powyższym przewodnikiem nazewnictwa.

Sztuczka: Kiedy rozpoczynasz nową grę, Twoja pierwsza wyprawa wymaga odebrania ładunku z placówki, w której już się znajdujesz.


Inne źródła reputacji

Istnieją inne sposoby budowania reputacji sprzedawcy niż podróżowanie. Po pierwsze, istnieją różne przedmioty, które można znaleźć na plażach, ukraść innym graczom lub losowo zebrać podczas wydarzeń. Są one pogrupowane w kategorię handlowąostateczny przewodnik sprzedaży.

Przedmioty te można również zdobyć w specyficzny sposób, ich charakterystykę omówimy przy okazji prezentacji pozostałych wypraw. W międzyczasie możesz jednak dowiedzieć się, gdzie je sprzedać!

Relikty Syreny:

Guide de l'Alliance des Marchands 2021 - Sea of Thieves France (27)

Można wtedy znaleźć posągi syren pod wodą lub częściowo zanurzone. Rzadko są obecne na wszystkich wyspach z wyjątkiem fortów, placówek i przyczółków morskich i są niezwykłe ze względu na swoją luminescencję oraz przytłaczającą i głęboką muzykę, która z nich emanuje.

Gdy się zbliżą, będziesz otrzymywać niewielkie obrażenia od ciągłych impulsów. Można je zniszczyć, ale trzeba to zrobić za jednym razem lub prawie, bo potrafią bardzo szybko się zregenerować.

 • Występują w kolorze niebieskim, zielonym i czerwonym, a ich kolor zależy od trudności i nagrody.
  • Niebieski może zostać łatwo wyeliminowany przez pojedynczego gracza; Bezlitosne uderzanie jej kordelasem zniszczy ją bez konieczności przerwy na posiłek. 5 nabojów z pistoletu też wystarczy, jeśli nie chcesz zostać ranny.
  • Green może być również zarządzany przez izolowanego pirata, chociaż konieczne będzie odejście, aby coś zjeść. Jednak pudełko z amunicją może ułatwić zadanie.
  • Czerwony jest z kolei trudniejszy do pokonania: mając dużo życia i najszybszą regenerację, lepiej uderzyć go trzema piratami, mając przy tym trochę jedzenia. Jeśli jest na powierzchni, pół tuzina beczek prochu powinno wystarczyć.

Po wyeliminowaniu upuszczają odpowiedni klejnot:

Notatka: Te klejnoty można sprzedać wszystkim wybranym przez ciebie firmom, z wyjątkiem Wilków Morskich. Dlatego zaleca się sprzedaż ich firmie, w której masz najniższą reputację, lub tej, dla której aktywny jest emisariusz (widziany później), aby zwiększyć ich wartość. Dlatego sojusz handlowy jest ogólnie dobrym wyborem!

Od czasu aktualizacji Życie pirata pojawiły się odmiany tych klejnotów o tej samej nazwie. Uzyskuje się je dość rzadko poprzez eliminację krabożerców (węgorze za szafir, pustelnik za szmaragd i rubin za kraba), a naturalnie pojawiły się agresywne syreny (klasyczne za szafir, szef kuchni za szmaragd).
Nie ignoruj ​​ich, klejnoty są bardzo ważnym źródłem reputacji!

Zagubione podróże:

Szukając zasobów w beczkach lub zbierając butelki na plażach, możesz natknąć się na utracone kontrakty handlowe, oznaczone ikoną butelki na kole podróżnym. Przedstawiają się jako zwierzęca podróż, ale proszą o dostarczenie wyjątkowego przedmiotu. Oni mogą być :

Guide de l'Alliance des Marchands 2021 - Sea of Thieves France (29)
 • Skrzynia kul armatnich, mająca tylko 1 dzień i sprzedaż za około 1800 sztuk złota
 • Beczka prochu, termin ważności 2 dni i sprzedaż za około 900 sztuk złota
 • Skrzynia owoców z 2 i pół dniami i sprzedażą około 1800 sztuk złota
 • Skrzynia desek z 5 i pół dniami i sprzedażą około 1800 sztuk złota

Notatka: Skrzynie z zasobami muszą być sprzedawane w całości, a handlarz da ci puste, takie jak klatki. Możesz jednak sprzedać każdą znalezioną lub zakupioną skrzynkę, chyba że została zakupiona w docelowej placówce.

Sztuczka: Możesz kupić od kupca pełną skrzynkę, a następnie zamienić zasoby na pustą, aby dostarczyć ją bez poświęcania swoich towarów. O ile nie jest to opłacalne na poziomie finansowym, awansujesz, awansujesz na stopień emisariusza i, w mniejszym stopniu, swoją reputację, bez karania się za swoje rezerwy zasobów.

Istnieją również specjalne łamigłówki i karty, notatki szkieletu. Wypadają z kapitanów znalezionych losowo na wyspach i są oznaczone szarą ikoną koperty w kole zadań.

Jeśli jesteś na dużej wyspie, misja jest zagadką. Te łamigłówki składają się z 4 etapów i są sowicie nagradzane skrzynią zawierającą złoto, cenne bibeloty Diabelskiego Ryku, klejnoty syren i rytualne czaszki.

W przypadku małej wyspy będziesz miał jej mapę z kilkoma krzyżykami wskazującymi rzadkie obiekty:

 • Beczki z prochem Twierdzy
 • Skrzynie śmierci i nagrody
 • Skromne i hojne prezenty
 • Skrzynie Kapitanów
 • Przeklęte Skrzynie (Grog, Smutek i Wściekłość)

Kapitanowie szkieletów są zatem ważnym atutem dla twojego postępu.

Wydarzenia :

Guide de l'Alliance des Marchands 2021 - Sea of Thieves France (30)

Możesz ostatecznie ukończyć wydarzenia światowe pokazane na niebie, takie jaknormalne, Szkieletowe fortece i Przeklęte fortece, TOFloty Szkieletów, orazPopielate Wiatry.

Dadzą Ci przedmioty ze wszystkich firm i w ilościach, ale widoczna zewsząd chmura może wprowadzić konkurencję!

Notatka: Skrzynie do przechowywania potępionych można sprzedawać, a skrzynie potępionych na kule armatnie można sprzedawać puste, w przeciwieństwie do wersji stałych.

Inne zagrożenia, npmegalodony, TOstatki szkieletoweikrakenmogą wydawać się atakować cię, jeśli jesteś na morzu, a także nagradzać różnymi przedmiotami, jeśli uda ci się je pokonać.

Pełny przewodnik po wydarzeniach dostępny jest tutaj.

Zatopione królestwo:

Sezon 4 przyniósł Sanktuaria i Skarby, podwodne obszary dostępne w każdej chwili i zawierające skarby. Wystarczy, że zlokalizujesz jedno z tych miejsc na mapie, udasz się tam i zanurkujesz. Znajdziesz tu, podobnie jak wydarzenia, pewną ilość skarbów od zbieraczy złota, zakonu dusz i sojuszu kupców.

Z drugiej strony, będziesz musiał porzucić swój statek sam na powierzchni na dość długi czas. Dlatego unikaj tej aktywności, jeśli jesteś sam w załodze lub jeśli w pobliżu znajdują się inne statki. Podobnie nurkowanie, gdy twój statek jest wyświetlony na mapie, czy to z czerwoną flagą z czaszką, czy ze skrzynią śmierci na pokładzie, jest złym pomysłem.

Wszystkie informacje dotyczące Zanurzonego Królestwa znajdziesz tutaj.

Forty Morskie:

Sezon 6 przyniósł nowe struktury, funkcjonujące jak Skarby Syren, ale na powierzchni i z duchami. W ten sam sposób odzyskasz skarby trzech głównych firm w odpowiednich ilościach, ukryte w meblach i zgromadzone w skarbcu i magazynie.

Guide de l'Alliance des Marchands 2021 - Sea of Thieves France (31)

W przeciwieństwie do Zatopionego Królestwa nie wymagają one narażania się na niebezpieczeństwo, a działa fortu pozwalają nawet na obronę swojej lokalizacji. Na krańcach mapy znajduje się 6 fortów morskich, które są dostępne w każdej chwili, o ile nie zostały właśnie ukończone.

Więcej informacji można znaleźć w dedykowanym artykule.


Jak z nich korzystać?

Przeanalizuj:

Patrząc na charakterystykę tych dwóch rodzajów podróży, bezpośrednio widać, że wyprawy są bardziej intratne.

W rzeczywistości na pierwsze wycieczki będziesz mieć3 skrzynie warte 700 sztuk złota i 2100 sztukpunkty wartości emisyjnej, czyli 2100 sztuk złota i 6300 wartości emisyjnych, które, jak przypominamy, odpowiadają zdobytej reputacji.

Naprzeciwko są pierwsze zamówienia, które często proszą o 2 kury, 2 białe lub 1 białą i 1 czerwoną. Daje to, w przypadku najlepszych białych i czerwonych, około X złotych monet i wartość emisyjną 2430. Co więcej, chociaż możliwa jest obecność czarnej lub złotej kury (co dałoby maksymalnie 7290 wartości emisyjnej), jest to zbyt rzadkie, aby brać je pod uwagę, a w każdym razie konieczne jest zatrzymanie się na wyspach w celu złapania zwierząt sprawia, że ​​podróż jest znacznie mniej efektywna pod względem czasu/nagrody.

Aplikacja prosta:

Dlatego też zaleca się, aby początkujący rozpoczął grę, kupił wyprawę, jeśli jest dostępna i zrobił to bezpośrednio, a następnie wyszedł i wznowił grę.Specyfika pierwszego zadania części odzyskania ładunku na placówce startowej pozwala w ten sposób ograniczyć podróże doPlacówka->Miejsce docelowe, bez przechodzenia przez pudełkoPowrót do zdrowia.

Będziesz potrzebował, zaczynając od 0, aby uzyskać łącznie prawie 25 000 wartości emisyjnych lub około 12 towarów, aby zwiększyć swoją reputację kupca do 15.

Guide de l'Alliance des Marchands 2021 - Sea of Thieves France (32)

Zaleca się, aby podczas wszystkich podróży eliminować megalodony i szkieletowe slupy, które choć robią wrażenie, w przypadku slupów i brygantyn są jedynie workami ze skarbami, do otwarcia których potrzeba kilku kul armatnich...
Nieco trudniej będzie uporać się z krakenami i szkieletowymi galeonami, podobnie jak z galeonami megalodonami. Zwykle możesz uciec przed krakenem i megalodonem, ale galeon będzie wymagał od ciebie ostrożnego wycelowania w dolną ładownię i, jeśli to możliwe, posiadania tam gracza, który uniemożliwi naprawę szkieletowej załogi.

Notatka: Awanse wielopoziomowe, które rozwijają się poprzez realizację celów, zapewniają dodatkową reputację, znacznie przyspieszając postęp. Aby sprawdzić kolejną ocenę do osiągnięcia dla każdego z tych celów, przejdź doDziennik Pirat, NastępnieReputacja, NastępnieZwiązek Kupców, NastępniePromocje. Niektóre promocje odblokowują zakup kosmetyków po ukończeniu klasy 5.

Sztuczka: Rodzaje wycieczek są losowane, nie wahaj się kupić więcej niż to konieczne, na wypadek, gdyby nie było ich w następnej części. Jeśli w którymkolwiek momencie zabraknie Ci ich, opuszczenie i ponowne dołączenie często załatwia sprawę.

Po prostu ukończenie Fortów Morskich, zobacz Sanktuaria i Skarby, jeśli nie jesteś sam w ochronie swojego statku, to także dobra metoda na postęp we wszystkich społeczeństwach bez podejmowania ryzyka wydarzeń na świecie.

Zaawansowana aplikacja:

Dla graczy, którzy już zaznajomili się z grą, istnieje również znacznie bardziej opłacalna metoda: łańcuch wypraw Devil's Roar. Rzeczywiście, ich specyfika polegająca na podwójnej wynagrodzeniu i braku powiązania z wyróżnieniami (poziom podróży jest stały, wycieczki są niezależne od poziomu) czyni je optymalnymi na początek (5-8 skrzynek wartych dwa razy więcej niż normalne, nawet jako początkujący), a nawet ciekawe nawet dla najbardziej doświadczonych, za cenę większego stopnia trudności (wulkany, gejzery, kruche statki towarowe itp.)

Oszczędzać czas,uruchom ponownie grę, aż dotrzesz do placówki Starożytna Iglica i popłyń na wschód, aby dotrzeć do placówki Morrows Peak, wyłączone z miejsc występowania. Pewnego razu tamwszyscy członkowie załogi mogą odebrać 3 wciąż dostępne wyprawy za 200 sztuk złota każda.

Jeśli nie masz wystarczającej ilości pieniędzy, zawsze możesz wcześniej odebrać ukryty skarb dziewiczego rejsu (hiperłącze), jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś.

Następnie możesz głosować na swoje wycieczki i je ukończyć. Podróż znika z Twojego kręgu zadań, gdy tylko odbierzesz ładunek, więc musisz bezpośrednio głosować na następną, co pozwoli Ci zoptymalizować Twoje podróże i zwiększyć wydajność.

Aby osiągnąć poziom 15 od 0, musisz dostarczyć około X skrzyń Diabelskiego Ryku.

Przykład:Rozpoczynasz swoją pierwszą podróż do Morrows Peak, która wysyła cię do zbierania skrzyń od Roaring Traders.Zbierasz je, celem jest Upadek Ruby.Jeśli poczekasz ze sprzedażą, aby głosować na następną podróż,zmarnujesz cenny czas, podczas gdyjeśli zagłosujesz od razu, możesz na przykład mieć kolejne skrzynki do zebrania na Szczycie Morrowa, w drodze do Upadku Rubinów, a co za tym idzie zyskaj efektywność zatrzymując się po drodze.
Powoduje to niepotrzebne kręcenie się tam i z powrotem, jeśli zapomnisz o głosowaniu.

Sztuczka: Wybierz się na wycieczkę za każdym razem, gdy będziesz przechodzić w pobliżu Morrows Peak, aby nigdy niczego nie przegapić.

Uwaga: Istnieje również znacznie skuteczniejsza metoda oparta na Ryku Diabła, ale która wymaga podjęcia dużego ryzyka i będzie miała sens, gdy do gry wejdzie emisariusz. Zostanie ona omówiona w sekcji „Na dalej

Wniosek :

Po pierwszej wycieczce, nawet jeśli wybrałeś zwierzęta, powinieneś mieć reputację na poziomie 5. Dostępne jest zatem pierwsze wyróżnienie, kup tam przed zebraniem innych wycieczek. Te kolejne zadania będą znacznie lepiej nagradzane, a dla każdego z nich odblokujesz nowy tytuł. Również,nie przegap poziomów 15 i 25, ponieważ odblokowują one ekskluzywne mechanikioprócz usprawnienia podróży, zwłaszcza poziomu 50, który daje podróżom maksymalny potencjał i umożliwia, wraz z dwiema innymi frakcjami Mistrzów, stać się legendą!

Jako alternatywę dla podróżowania, jeśli już dobrze sobie radzisz, a przede wszystkim chcesz miło spędzić czas,nadal możesz ukończyć wydarzenia na świeciecytowane wcześniej. Pozwolą Ci założyć wszystkie swoje firmy po intensywnych bitwach z AI, ale także innymi graczami zwabionymi przez chmurę...
Mogą być bardzo interesującym sposobem na poznanie bojowego aspektu gry podczas awansowania na 15. poziom w Gold Collectors, Order of Souls i Merchants Alliance, bezpośrednio odblokowując odpowiedniego Emisariusza (nadal będziesz musiał kupić wyróżnienia i licencję emisariusza).


Reputacja od 15 do 25:Szlak emisyjny i wymiany morskiej

Masz teraz 15 poziom i możesz kupić nowe wyróżnienie:Kadet Marchand

Z ten z zakupione, nowe drzwi stoją przed Tobą otworem.
Najpierw możesz kupić Licencję Emisariusza, dostępną w lewym górnym rogu menu kupca. Po zakupie będziesz miał dostęp do zupełnie nowego aspektu firmy:


Emisariusz handlowy

Mając licencję w ręku, możesz teraz głosować za podniesieniem flagi emisariusza handlowego na stole emisariusza z wielkim kupcem z twojej placówki. W tym celu Twoja łódź musi znajdować się w pobliżu.
Po głosowaniu większością, twoja załoga będzie reprezentować kupców do czasu, aż zrezygnujesz, zagłosujesz za wyrzuceniem statku w to samo miejsce lub ponownie, jeśli zatoniesz.

Guide de l'Alliance des Marchands 2021 - Sea of Thieves France (34)

Notatka: Nie możesz gromadzić emisariuszy

Zasadą emisariuszy jest reprezentowanie firmy w celu zdobycia większej liczby nagród pod warunkiem wykonania wielu zadań z tego ostatniego, co powoduje, że gromadzisz na pokładzie wiele cennych przedmiotów. Ta funkcja została dodana podczas aktualizacji „Statki Fortuny” (Informacje o wersji FR)

Zalety każdego stopnia emisariusza:

 • Stopień 1: Dostęp do zakupu surowców dla szlaków handlowych, możliwość gromadzenia punktów emisariusza do celów rankingowych.
 • klasa 2: +33% do złota, wartości emisyjnej i reputacji zdobytej dzięki przedmiotom sprzedanym sojuszowi kupieckiemu
 • Ocena 3: +66%
 • Stopień 4: +100%
 • Ocena 5: +150% i możliwość odzyskania raz na przejście 5. stopnia wysoce dochodowej wycieczki do dużego kupca w dowolnej placówce.

Notatka: Złoto dodane przez emisariusza jest zaznaczone na zielono po prawej stronie wartości bazowej podczas sprzedaży

Awans w randze:

W dowolnym momencie możesz sprawdzić swoje postępy w stopniach emisariusza, otwierając koło przedmiotów; okrąg rangi widoczny jest tuż nad paskiem życia:

Liczba niebieskich słupków odpowiada rangi, a postęp w okręgu jest postępem w randze. Każdy poziom jest trudniejszy do osiągnięcia, ale mnożnik jest jeszcze większy.

Istnieje wiele sposobów na zwiększenie rangi emisariusza:

 • Chwytanie obiektów firmy
 • Umieść te przedmioty na swojej łodzi
 • Postęp w wyprawie kupieckiej, np. poprzez łapanie zwierząt, wskazówek itp.
 • Dostarcz zamówione przedmioty lub towary
 • Ukończ podróż kupiecką
 • Eliminuj losowe zagrożenia (megalodon, statek szkieletowy)
 • Ukończ wydarzenia światowe
 • Zabij emisariuszy/Żniwiarzy Kości Żniwiarzy

Notatka: Zabicie emisariuszy Żniwiarzy zapewnia postęp emisariusza tylko 3 razy na członka twojej załogi i coraz mniej w przypadku kolejnych. Postęp uzyskasz ponownie dopiero po 10-minutowym przeładowaniu, którego nie da się przejść nawet zmieniając załogę.

Podróże poziomu 5:

Prawdopodobnie zauważyłeś to powyżej, ale lukratywna wycieczka jest przydzielana emisariuszom rangi 5. Można ją odzyskać wchodząc w interakcję z przedstawicielem kupca i zachowuje się jak poszukiwanie butelek na morzu, jest umieszczana w kole pergaminów, ale nie przeszkadza inne podróże głosowały równolegle nad kontynuacją. Charakteryzuje je następująca ikona:

Guide de l'Alliance des Marchands 2021 - Sea of Thieves France (36)

Zawsze są podobne: dwa zwoje zawierające 10 klasycznych ładunków do odebrania i dostarczenia do różnych miejsc docelowych. Jeden z nich oferuje odebranie tych ładunków z placówki, w której odebrałeś wycieczkę, jeśli nie jest to Morrows Peak.

Sztuczka: Nawet jeśli nie planowałeś tego robić w bazie, zawsze ciekawie jest odebrać jeden z frachtowców, aby sprawdzić jego miejsce docelowe. Jeśli stanie ci na drodze, 10 może dać ci 7000 (+11500, jeśli zatrzymasz emisariusza 5) złota i 21000 (+31500, jeśli nadal będziesz na poziomie 5) punktu wartości emisariusza.

Ryzyko :

Emisariusz jest także źródłem znacznego ryzyka: w zakresie, w jakim flaga emisariusza widoczna z tyłu łodzi i na maszcie wskazuje pozostałym załogom Twój poziom, a system zmusza Cię do zatrzymania wszystkiego, co niezniszczalne, do czasu osiągając stopień 5, inni gracze będą bardzo zainteresowani przyjściem, aby przeszkodzić ci, zwłaszcza z wysoką rangą, i ukraść twoje łupy.

Guide de l'Alliance des Marchands 2021 - Sea of Thieves France (37)

Ponadto, gdy emisariusz tonie, pozostawia po sobie złamaną flagę, która jest bardzo popularna wśród Reaper Bones, zwłaszcza jeśli ma wysoką rangę. Ci Żniwiarze, lub częściej nazywani Żniwiarzami, mogą również stać się emisariuszami swojego społeczeństwa, co skutkuje wyświetleniem ich łodzi na mapie. Na poziomie 5 będą mieli dostęp na swojej mapie do lokalizacji wszystkich pozostałych emisariuszy, co czyni ich niebezpiecznymi łowcami.

Sztuczka: Możesz zobaczyć nadchodzące zagrożenia, szybko przeszukując mapę w poszukiwaniu:

Liczba linii wskazuje ich stopień, uważaj na 5, ale także 4, które mogą szybko wzrosnąć! Jeśli jednak zobaczysz osobę o dowolnym stopniu, dobrze jest regularnie wracać i sprawdzać jej postępy.

Flaga emisariusza nadal pozostaje bardzo korzystna, ponieważ jeśli jest dobrze używana, zwiększa twoje nagrody o 2,5, bez częstych wrogich spotkań.

Niezbędny jest także w przypadku szlaków morskich i rejsów klasy 5, które jeszcze bardziej zwiększają zysk.

Notatka: Mnożnik emisariusza twoich sojuszników nie jest uwzględniany w 50% otrzymywanej ceny podstawowej. Innymi słowy, Twój mnożnik może zostać zastosowany jako dodatek, jeśli zostanie dobrze sprzedany sprzedawcy: możesz zatem otrzymać 1,25-krotność ceny podstawowej w porównaniu do 0,5-krotności w normalnych czasach. Tak, to więcej, niż dostanie, jeśli sam nie będzie emisariuszem!

Klasyfikacja emisariusza:

Teraz dochodzimy do wartości emisariusza, używanej do tej pory jako punkt odniesienia dla reputacji: kiedy flaga jest podniesiona, wszystkie te punkty są dodawane do Twojej miesięcznej księgi emisariuszy, w tym wynik na koniec miesiąca (rzeczywisty) określa Twoje nagrody.

Notatka: Chociaż punkty te definiują reputację nawet bez podniesienia emisariusza, wraz z nią zwiększają się tylko w księdze, i to tym szybciej, jeśli ranga na sprzedaż jest wysoka.

Notatnik jest zorganizowany w następujący sposób:

Guide de l'Alliance des Marchands 2021 - Sea of Thieves France (39)

Dostępne nagrody są widoczne po kliknięciu docelowego poziomu. Wszystkie nagrody z niższego kwartału zostaną również zdobyte na koniec miesiąca. Nie martw się, jeśli nie będziesz mieć swoich kosmetyków od razu, ich dotarcie do skarbców może zająć do 72 godzin. Obecnie odblokowanie wszystkich nagród zajmuje maksymalnie dwa miesiące.

Uwaga: Nawet jeśli nie grasz, Twoje umiejscowienie może się zmienić. Rzeczywiście, cztery poziomy są zorganizowane przez 25% graczy, którzy sprzedali kupcowi co najmniej jeden przedmiot jako emisariusz w ciągu miesiąca, a liczba ta stale rośnie, utrudniając dostęp do najwyższych kwater. Ponadto gracze poniżej Ciebie mogą kontynuować grę i przejść na wyższy poziom, przesuwając w ten sposób gracza poniżej. Aby tego uniknąć, wyprzedź czas lub zaplanuj sesję nadrabiającą zaległości w ciągu ostatnich kilku dni.

Chociaż tego rodzaju ranking może na pierwszy rzut oka wydawać się elitarny, przestrzegając uważnie niniejszego przewodnika i pamiętając o tym, aby zawsze wywiesić flagę emisariusza, bardzo łatwo zapewnić sobie miejsce w najlepszej randze. Trudność polega na tym, aby znaleźć czas na zrobienie tego samego dla każdej kompanii z Emisariuszem (jeśli chcesz zdobyć wszystkie nagrody).

Jak widzieliśmy wcześniej, ranga emisariusza handlowego 1 odblokowuje zakup surowców od kupca. Wyjaśnimy teraz szczegółowo tę funkcję:


Trasy wymiany

Guide de l'Alliance des Marchands 2021 - Sea of Thieves France (40)

Morskie szlaki handlowe to nowy sposób na postęp w sojuszu handlowym dodany przezSezon 2. Oni sąoptymalny sposób budowania reputacji, jeśli zostanie odpowiednio połączony z innymi funkcjami.

Nabywanie :

Będąc emisariuszem, możesz udać się do dużego handlarza i uzyskać dostęp do magazynu surowców, wybierając „Przeglądaj oferty, zasoby i towary", Następnie "Przeglądaj zasoby i aktywa”. Następnie będziesz musiał przejść na drugą stronę, aby wyświetlić menu podobne do tego:

Guide de l'Alliance des Marchands 2021 - Sea of Thieves France (41)

Zawsze tam znajdziesz10-krotność rodzaju zasobu, nadwyżka zasobu.

Następnie znajdziesz 5 innych różnych zasobów dostępnych w 1 egzemplarzu, zasoby klasyczne.

Chociaż nie jest to widoczne, na każdej placówce zawsze znajduje się surowiec, który nie jest dostępny, jest na niego popyt.

Notatka: Zakupione zasoby można kupić ponownie dopiero 5 dni później, po raz pierwszy tego dnia jest godzina 6:00. Oznacza to od 96 do 120 minut. Limit ten dotyczy wyłącznie zakupów dokonanych przez Twoją załogę w konkretnej placówce, na konkretnym serwerze. Nie ma innego rozwiązania niż zmiana sesji. A może zmanipuluj inną załogę, aby została kupcem i kupiła je dla ciebie...

Nadwyżka i popyt:

Nadwyżki zasobów charakteryzują się tym, że są 2 razy tańsze w zakupiekażdy ma tylko swoją unikalną kopię na innych placówkach i nie jest prawie nic wart, jeśli zostanie przeniesiony z innej placówki do tej, w której jest ich nadmiar.

Zasób wwniosekze swojej strony jest tym, który, jeśli zostanie przywieziony z innej placówki, zostanie sprzedany z największym zyskiem w złocie i reputacji. (sprzedaż 2,5 razy większa niż tradycyjna cena zakupu, zatem 5 razy więcej niż nadwyżka)

Inne zasoby, jeśli zostaną przywiezione do placówki, zostaną sprzedane z niewielkim zyskiem. Jest to interesujące, ponieważ nie zostaną sprzedane ze stratą, jeśli nie będziesz miał już czasu na podróż do właściwej placówki. Emisariusz kumuluje się na górze, zysk można również zwiększyć.

Możesz zobaczyć obszary nadwyżek i popytu, korzystając z manifestu handlowego po lewej stronie przedstawiciela:

Guide de l'Alliance des Marchands 2021 - Sea of Thieves France (42)

Po interakcji możesz wybrać żądany region, gdzie zostaną zapisane badania i przelewy dla jego placówek. Jednak cena surowców zmienia się w każdy prawdziwy poniedziałek, więc pamiętaj, aby zawsze sprawdzać księgę.

Bez wątpienia ten interfejs nie będzie dla Ciebie praktyczny; Na szczęście istnieją mapy, które wskazują aktualne szlaki morskie. Możemy na przykład znaleźćtego Rarethiefaco oznacza nadwyżki znakiem +, a wnioski znakiem -.

Zasoby są oznaczone symbolami. Oprócz tego, że są po prostu różne i zapewniają spójny system (7 typów na 7 placówek), ich zróżnicowanie zależy od ceny zakupu i sprzedaży.

Charakterystyka towaru:

Notatka: Nie zapominaj, że podniesienie flagi emisariusza może pozwolić na pomnożenie zysków, a tym samym jeszcze większy zysk z zakupu-odsprzedaży. Ponadto sprzedaż towarów zwiększa twoją rangę!

 • Porady:
  • Zauważysz, że wszystkie te zasoby wyglądają podobnie do drewnianych skrzyń. Aby łatwiej je rozróżnić, zapamiętaj ich symbol na górze i uporządkuj je według grup typów na swojej łodzi.
  • Aby ułatwić sprzedaż, wykorzystaj swoje podróże, umieszczając następny towar do dostarczenia w kierunku przodu łodzi, a następnie zaparkuj go tak, aby zrzucić go bezpośrednio na ponton. Jeśli zajmiesz wystarczająco dobrą pozycję, być może uda ci się wspiąć na kolejne piętra, skacząc, bez konieczności używania harpuna!


Jak tego użyć?

Przeanalizuj:

Obie nowe funkcje są bardzo skutecznymi narzędziami umożliwiającymi dalszy postęp w sojuszu handlowym;emisariusz jest niezbędny do szybkiego postępu, z maksymalnym mnożnikiem2.5i wiąże się z niższym ryzykiem niż nagrodą, a także można go połączyć ze szlakami handlowymi, aby szybko wspiąć się na poziom reputacji 25.

Możesz oczywiście kontynuować poprzednie czynności, tym razem zakładając emisariusza i oczywiście kontynuując przez dłuższy czas w tej samej sesji.Wyjaśnione wcześniej wyprawy Diabelskiego Ryku są tym bardziej opłacalne. Wycieczka klasy 5 nie odbędzie się jednak w Diabelskim Ryku i będzie mniej opłacalna niż kontynuowanie tam zadań.

Podróże zwierząt są niestety zawsze gorsze, a jedyną zaletą jest podniesienie rangi emisariusza nieco przed sprzedażą poprzez umieszczenie zwierząt w klatkach. Dodatkowo możesz połączyć je ze szlakami handlowymi: ponieważ te podróże prowadzą przez wiele placówek, możesz gromadzić towary, zawsze kupując wszystko, sortując je i sprzedając, gdy udasz się na posterunek frontowy, gdzie są potrzebne.

Aplikacja :

Trasy morskie, które wydają się polegać jedynie na kupowaniu w nadmiarze i udaniu się prosto do strefy popytu, można realizować znacznie efektywniej: możesz okrążyć zewnętrzny krąg placówek kupujących wszystkie towary i odsprzedawać je we właściwym miejscu.

W pierwszej rundzie nie będziesz systematycznie dostarczał wielu towarów, ale zdrugibędziesz miał trochęnadal 15 na sprzedaż; 10 z nadwyżki i jedyne z pozostałych placówek, z wyłączeniem zapotrzebowania. Przy średniej sprzedaży popytu i emisyjnej 5 sztuk złota z 1875 r. i wartości emisyjnej wszystkich typów 2925 łącznie, oznacza to zatem w drugiej rundzie około28125 złota i 43875 punktów emisyjnych, i to za każdą podróż pomiędzy placówkami!

Niestety metoda ta ma ograniczenia. Chociaż jest najszybszy, powoduje przestoje: dojdziesz do końca tury, zanim zakup będzie ponownie dostępny. Aby przezwyciężyć ten problem, możesz po drodze zająć się innymi zajęciami, takimi jakwybierz się w podróż wysyłkową dwa razy. 10 odblokowanych skrzynek(do odebrania u handlarza, w taki sam sposób jak pudełko)po osiągnięciu rangi emisariusza 5. Możesz także eliminować megalodony i łodzie szkieletoweaby załadować więcej nagród, opóźniając. Wreszcie możesz także wykonywać wydarzenia na swojej ścieżce, zwłaszcza te krótsze, takie jak Popielne Wiatry.

Zarządzanie końcem sesji:

Nadejdzie też czas, kiedy będziesz musiał odejść. Aby zminimalizować straty, zaplanuj trochę iprzedostatni posterunek, przez który będziesz przechodził, postępować w następujący sposób:
Sprzedawaj towary, które są potrzebne, towary, których nie chcesz w następnej placówce, a także te, których nie ma w nadwyżce w placówce, w której się znajdujesz. Następnie kup cały towar, z wyjątkiem nadwyżki w następnej placówce. Wreszcie, na ostatnim przystanku, sprzedaj cały swój ekwipunek.
Czasami w tej placówce nadal znajduje się kilka pudełek zakupionych dawno temu i dlatego nie można ich tam odsprzedać; ta niewielka strata jest w dużej mierze rekompensowana wcześniej uzyskanym zyskiem.

Będziesz potrzebować około 160 000 punktów emisariusza, aby przejść z poziomu 15 na 25. To nie jest dużo dzięki emisariuszowi, który mnoży Twoje wygrane aż do 2,5 razy. Korzystając prawidłowo ze szlaków morskich, prawdopodobnie uda Ci się to nawet za jednym razem!


Reputacja 25 do 50+:Zagubiony ładunek

Teraz, gdy masz już 25 poziom, możesz kupić odznaczenia o maksymalnej wartościOficer handlowy. Gdy już tytuł znajdzie się w Twojej kieszeni, pojawi się nowy rodzaj wycieczki, wciąż w pierwszej lokalizacji menu:zagubiona podróż towarowa.
Masz teraz dostęp do wszystkich funkcji Merchant Alliance!

Jednak zawsze pamiętaj o zakupie wyróżnień, zawsze zwiększają one nagrody z Twoich podróży, aż doMistrz Handlowy, na poziomie 50.


Ostatnia podróż:w poszukiwaniu zaginionego statku

Podróż zagubionego ładunku opiera się na prostej zasadzie: statek handlowy nigdy nie dotarł bezpiecznie, a jego załoga nigdy nie opuściła statku potępionych, aby dać świadectwo. Dlatego sojusz angażuje cię w odnalezienie jego własności; Aby się tam dostać, będziesz musiał zbadać pierwotnie zaplanowaną trasę, nie tylko w celu odnalezienia wraku, ale także zagubionego klucza, który pozwoli ci wydobyć przedmioty z łodzi.

Różne wiadomości: Ta podróż została dodana podczasSezon 1przejmuje tymczasowe funkcje podróżowania z aktualizacjiLos Potępionych, takie jak interakcje między postaciami i dynamiczne zmiany w środowisku.

Trasa:

Po głosowaniu otrzymacie zatem plan podróży zaginionego statku, przedstawiony w następujący sposób:

 • Notatka:
  • W zależności od trasy dokument może mieć formę poziomą lub pionową, ale w obu przypadkach na dole znajdują się te same ważne informacje.
  • Ponieważ szkic nie jest zachowany w skali, przydatne jest zmierzenie odległości od lokalizacji wysp.

Zwój ten będzie Twoją podstawą przez całą podróż. Źródłem powinna być najbliższa placówka lub placówka morska. Nie wahaj się anulować i wznowić podróży, jeśli bieżąca Cię nie satysfakcjonuje, kupiec zapewni Ci tyle, ile potrzebujesz, maksymalnie po jednym w ekwipunku.

Lista możliwych tras:(mogą jechać w obie strony)

 • Placówka SanktuariumPosterunek grobowy Galeona
 • Placówka SanktuariumSklep z dzikimi skarbami
 • Placówka Złotych PiaskówZatoka Przemytników
 • Placówka Złotych PiaskówNajlepszy punkt handlowy
 • Placówka Złotych PiaskówPosterunek Zęba Sztyletu
 • Posterunek Zęba SztyletuŁuk Huncwotów
 • Posterunek grobowy GaleonaAvant-poste Szczyt Morrowa
 • Posterunek grobowy GaleonaStarożytna placówka Iglica
 • Starożytna placówka IglicaNajlepszy punkt handlowy
 • Placówka plądrującaAvant-poste Szczyt Morrowa
 • Avant-poste Szczyt Morrowa – Sięga Popiołów
 • Najlepszy punkt handlowyDiabelska Grań
 • Bazar BrianaRyczący handlarze (wyjątkowy zmysł, rzadkie)


Sztuczka: Jeśli chcesz ukończyć osiągnięcie XboxMnóstwo wraków(ukończ podróż każdą trasą przynajmniej raz w dowolnym kierunku) ostatnia droga będzie trudna do znalezienia. Najlepszym sposobem na natknięcie się na niego będzie ustawienie się na południowy wschód od Twierdzy Molten Sands (Z12) i odpalenie większej liczby wycieczek, będąc w kilka osób, aby móc się po kolei rozłączyć, aby odzyskać wycieczki w innej części, a następnie zalogować się ponownie aby głosować.

Badanie :

Mając już ścieżkę do podążania, możesz zacząć nawigować wzdłuż przerywanych linii, aż znajdziesz grupę mew tej wielkości:

Guide de l'Alliance des Marchands 2021 - Sea of Thieves France (47)

Będąc obok niego, natkniesz się na stertę beczek zagubionych przez marynarzy kupieckich. Wśród nich rozrzucone są towary oraz konkretna beczka zawierająca zwój ze wskazówkami:

Bądź uważny, bo w pierwszym zgrupowaniu klucz może już zostać odnaleziony. Zaświeci się na turkusowo niebiesko, jeśli znajdziesz się w odległości większej niż dziesięć metrów.

Guide de l'Alliance des Marchands 2021 - Sea of Thieves France (49)

Jeśli zdobędziesz go tak wcześnie, lepiej będzie pośpieszyć do wraku, aby go splądrować, a następnie rozpocząć podróż od nowa, niż podążać za wskazówkami w celu zdobycia kilku skrzyń.

Wystarczy podążać wytyczoną trasą, zwracając uwagę do końca, szukając grupy mew tej wielkości:

Grupa tej wielkości może być także późniejszą wskazówką, nie wahaj się jej zebrać, aby zyskać awans emisariusza i osiągnąć bardziej konkretny cel.
Prezentację wraku omówimy nieco w dalszej części poradnika.


W przypadku braku klucza lub jeśli chcesz zdobyć wszystkie nagrody podróży, konieczne będzie podążanie za odzyskaną wskazówką, która zostanie dodana do Twojego koła zadań. Następnie poprowadzi Cię na wyspę i poda współrzędne, gdzie możesz znaleźć kilka skrzyń i kolejną wskazówkę w gwarantowany sposób, potencjalnie nawet widząc klucz.

Sztuczka: Aby uniknąć pomyłki, gdy masz kilka wskazówek, pamiętaj, że są one dodawane do koła w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara. Dodatkowo interesujące może być zaznaczenie okręgów na mapie w celu wskazania kolejnego kroku.

Notatka: Odzyskane wskazówki są wskazane na początkowym zwoju i oznaczają Twoje postępy.

indeksujesz je:

 • Może to dotyczyć małej wyspy lub gdy będziesz skręcić wzdłuż plaży, natkniesz się na grupę skrzyń z butelką zawierającą kolejną wskazówkę i potencjalnie klucz.
Guide de l'Alliance des Marchands 2021 - Sea of Thieves France (51)
 • Może to być mapa dużej wyspy z okręgiem wskazującym, gdzie należy zbadać, aby znaleźć zbiór obiektów podobnych do poprzedniego.
Guide de l'Alliance des Marchands 2021 - Sea of Thieves France (52)
Guide de l'Alliance des Marchands 2021 - Sea of Thieves France (53)
 • Potrafi porozmawiać o postaci, w pobliżu której będą skrzynie i być może klucz, i z którą należy porozmawiać i doprowadzić dyskusję do ładunków lub niedawno przepłyniętej łodzi, aby zdobyć nowy papier.

  Sztuczka: Aby łatwo odnaleźć postacie, możesz wrócić do zdjęć z wypraw.(zintegruj ostatni link z odpowiednim podtytułem H3)

 • Potrafi wskazać współrzędne morskie, w stronę których będą mewy z butelką w morzu, skrzynie i przy odrobinie szczęścia klucz.
Guide de l'Alliance des Marchands 2021 - Sea of Thieves France (54)
Guide de l'Alliance des Marchands 2021 - Sea of Thieves France (55)
Guide de l'Alliance des Marchands 2021 - Sea of Thieves France (56)
 • Może wskazywać na niebezpieczną przeszkodę na horyzoncie lub to, że po wypadku załoga decyduje się jechać prosto do celu. Ten drugi przypadek prowadzi albo do tropu morskiego, albo bezpośrednio do wraku. Musisz, jak wskazano, udać się prosto do celu od miejsca znalezienia liścia i poszukać mew.
 • Notatki:
  • Dowolna wyspa lub współrzędna prowadzi do punktu na trasie podstawowej.
  • Obecność i liczba skrzynek w pobliżu butelek zależy głównie od poziomu wyróżnienia związanego z wycieczką.
  • Klucz odnajdziesz częściowo lub w całości w scenerii na wyspach lub w pobliżu postaci. Może to spowodować, że klucze będą prawie niewidoczne, zanurzone i ledwo wystające z piasku, a nawet klucze, których nie będzie można złapać i wyśledzić, ponieważ znajdują się wewnątrz skał.
  • Odkryjesz klucze i skrzynki „porzucone” na drzewach, za płotami, na brzegach jezior, a nawet na głowach mieszkańców.

Chodnik

Podążając drogą lub wskazówkami, w pewnym momencie w pobliżu celu staniesz twarzą w twarz z mewami, pod którymi będzie wrak. Więc zanurkuj, jeśli nie widzisz butelki! Gdy zbliżasz się pod wodę, pojawia się jej nazwa. Najpierw upewnij się, że odpowiada nazwie łodzi, której szukasz, wskazanej na początkowym pergaminie. Jeśli tak się nie stanie, niewątpliwie będziesz mógł odebrać pewne nagrody, ale nie ukończysz tam swojego zadania.

W domkach:

Przede wszystkim kabina kapitana będzie zablokowana przez zapieczętowane drzwi i będziesz musiał włożyć klucz (który działa tylko na właściwym wraku), aby uzyskać dostęp do rezerwy skarbów. Oto przykład:

Guide de l'Alliance des Marchands 2021 - Sea of Thieves France (57)
Guide de l'Alliance des Marchands 2021 - Sea of Thieves France (58)

Nagrody obejmują proste skrzynki handlowe, wersje Diabelskiego Ryku, a także beczki z prochem, zwykłe lub twierdze, a skończywszy na skrzynkach kul armatnich, desek i pustych owoców.Im wyższe wyróżnienie, tym bardziej wzrośnie całkowita wartość, aż do poziomu 50.

Reszta wraku:

Wewnątrz kadłuba znajdziesz ten sam typ obiektów, co w kabinie, a także zwoje kontraktowe w postaci skrzynek z owocami, kul armatnich i beczek z prochem w beczkach, ale w niewielkiej liczbie.

Na statku znajdziesz także szkielet kapitana handlowegow różnych pozach. Będzie trzymał w ramionach Manifest Kupiecki, ostatni cel podróży, która go kończy i która sprzedaje się za znaczną sumę pieniędzy.

Oto różne miejsca, w których mogą się ukryć:

Guide de l'Alliance des Marchands 2021 - Sea of Thieves France (59)
Guide de l'Alliance des Marchands 2021 - Sea of Thieves France (60)
Guide de l'Alliance des Marchands 2021 - Sea of Thieves France (61)
Guide de l'Alliance des Marchands 2021 - Sea of Thieves France (62)
Guide de l'Alliance des Marchands 2021 - Sea of Thieves France (63)
Guide de l'Alliance des Marchands 2021 - Sea of Thieves France (64)
Guide de l'Alliance des Marchands 2021 - Sea of Thieves France (65)
Guide de l'Alliance des Marchands 2021 - Sea of Thieves France (66)
Guide de l'Alliance des Marchands 2021 - Sea of Thieves France (67)

Manifesty:

Guide de l'Alliance des Marchands 2021 - Sea of Thieves France (68)

Sztuczka: Opróżnij kabinę kapitana przed odebraniem manifestu, gdyż po zabraniu manifestu kończy się podróż, a w przypadku, gdy cała załoga znajdzie się jednocześnie na statku potępionych (np. z powodu rekinów), wrak zniknie, ze swoimi skarbami.

Dalsza informacja :

 • Ta podróż jest interesująca, ponieważ zapewnia sowicie nagrody i jest przyjemniejsza w grze niż kupowanie i sprzedawanie między placówkami, ale ma wady:
 • Nagradza nieco mniej niż szlaki handlowe, chociaż można je połączyć w celu optymalizacji.
 • Mewy, które kierują podróżą, są trudne do zauważenia w regionie Wilds i nocą, a gdy burza mija, są prawie niewidoczne.
 • Czasami nie da się znaleźć klucza, jak powiedziano wcześniej, ale można go również zgubić na łodzi, ponieważ często wyląduje tuż pod widocznymi teksturami. Dlatego przechowuj go w charakterystycznym miejscu.
 • Dość często zdarza się, że gra nie odradza wraku i pozostawia jedynie manifest unoszący się pod ogromną grupą mew:
Guide de l'Alliance des Marchands 2021 - Sea of Thieves France (69)

Zebranie go zakończy zadanie, ale nie będziesz mógł skorzystać ze swojego klucza. Nie wyrzucaj go jednak, można go sprzedać (cena podana w tabeli) handlarzowi. Ten problem rzadko zdarza się na niektórych trasach, takich jak Starożytna Iglica -> Najlepszy Punkt Handlowy, lub gdy znajdziesz wskazówkę zawierającą frazę: „Ten wir nas rozerwie«

Większości przypadków można jednak uniknąć unikając śmierci lub zabrania syren w trakcie podróży, aby nie rozładować terenu.

Sztuczka: W przeciwieństwie do pierwszych wycieczek, ta pozwala na gromadzenie przedmiotów, które można szybko sprzedać, ponieważ nie ma limitu czasu ani konkretnego miejsca sprzedaży. Pozwala to zatem na napełnienie łodzi do czasugorączka złota, regularne wydarzenie zwiększające się o50%złote nagrody. Możesz sprawdzić jego harmonogramy, a także harmonogramy innych mniej powtarzających się mnożników wcentrum wydarzeńz oficjalnej strony internetowej.Pamiętaj jednak o przeliczeniu stref czasowych.


Jak tego użyć ?

Aplikacja prosta:

Najprostszym sposobem na przejście tego poziomu jest wybranie emisariusza, zagłosowanie na podróż zagubionym ładunkiem i zaczynanie!Jeśli znajdziesz klucz i pojawi się wrak, Twój emisariusz będzie mógł udać się bezpośrednio do 5 lub prawie, dzięki zawartości kabiny i odbytej podróży.Następnie możesz sprzedawać w placówce, odebrać misję Stopień emisariusza i głosować na wraki, dopóki nie będziesz mieć jednej ścieżki łączącej się z miejscem dostawy ekspedycji.(sprawdź istnienie takiej trasy z listą możliwości powyżej).

Chociaż nie jest to optymalna metoda, zapewnia ona zyski w czasie i nie ucierpi zbytnio z powodu krótkiej sesji, w której osiągnięto emisariusza 5 i pierwszą sprzedaż w potencjalnie 3/4 godziny).

Zaawansowana aplikacja:

Jeśli zależy Ci na jeszcze większej wydajności i przygotowujesz się na długą sesję,interesujące będzie wznowienie szlaków morskich i pogodzenie się z utraconymi ładunkami: wykonaj pierwszą sztuczkę karcianą, kupując wszystko, ale niczego nie sprzedając. Będąc na przedostatniej lub ostatniej placówce, inicjuj wycieczki wrakowe, aż znajdziesz taki, który poprowadzi Cię w kierunku punktu początkowego, przechodząc przez ostatni (jeśli jeszcze tam nie jesteś); pozwoli ci to wykorzystać przestoje związane z uzupełnianiem skrzyń, aby zwiększyć swoje zyski i przejść do poziomu 5 bez konieczności poświęcania towarów w celu ich wcześniejszej sprzedaży.

Aby wiedzieć kiedy oddać głos, zapoznaj się z powyższą listą i poznaj możliwości, pamiętając, że jedną z tras można uruchomić tylko wtedy, gdy znajdziesz się blisko jednego z jej końców. Poszukaj wycieczki, która pokryje trasę pomiędzy ostatnią placówką i powrotem do pierwszej, co nie jest możliwe na wszystkich placówkach startowych.

Przykład :

Jeśli zaczniesz od placówki Galeon's Grave i pójdziesz w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, będziesz musiał głosować na Morrow's Peak, aby mieć Morrow's Peak -> Galleon's Grave, a tym samym pokryć część przestojów. W tym konkretnym przypadku skorzystaj z wycieczek zakupionych w innych placówkach lub zmień serwery, aby je kupić, trzymając swoje z członkiem załogi, ponieważ Morrow's Peak zapewnia jedynie wycieczki ekspedycyjne.

Następnie kontynuuj podróż trasą placówki, głosując i kończąc wycieczki z zagubionym ładunkiem w niektórych placówkach, aby niektóre trasy przebiegały szlakami morskimi. Odbywaj te podróże zgodnie ze swoją trasą i chociaż marnują trochę czasu na trasie wymiany, zwykle będą korzystne, jeśli będziesz skuteczny.

Obroty zgodnie z ruchem wskazówek zegara:
-Sanktuarium, aby mieć trasę Sanktuarium -> Grób Galeona
-Grób Galeona dla Grobowca Galeona -> Szczyt Morrowa
-Morrow's Peak dla Morrow's Peak -> Plunder

Obroty w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara:
-Plunder, aby mieć trasę Grabieży -> Szczyt Morrowa
- Szczyt Jutra w Szczyt Morrowa -> Grób Galeona
-Grób Galeona wlać Grób Galeona -> Sanktuarium

Zjazd: Nie zapomnij odwiedzić wszystkich placówek, aby kupić i sprzedać swoje skrzynki!

Sztuczka: Zawsze pamiętaj o kupowaniu wyróżnień co 5 poziomów, zobaczysz znaczne różnice w zarobkach ze swoich wyjazdów!

Jak zawsze, zdarzenia losowe, takie jak Megalodony i Łodzie Szkieletów, są zawsze dobrym źródłem nagród i warto je eliminować, jeśli przyjdą cię zaatakować!

Wreszcie, jeśli naprawdę chceszmaksymalna wydajność, możesz użyćbardziej skomplikowanych technik i podejmowania wysokiego ryzykaza niezrównane nagrody:


Reputacja od 15 do 75: Aby przejść dalej

Zoptymalizowane przesyłki

Guide de l'Alliance des Marchands 2021 - Sea of Thieves France (70)

Pierwsza metoda jest niewątpliwie jedną z najlepszych i dostępna jest już od poziomu 0! Nadal bardzo ważne jest, aby podnieść 15 dla emisariusza.
Polega na ciągłym organizowaniu ekspedycji Diabelskiego Ryku i odzyskiwaniu ładunku, gdy spadnie na zajmowaną przez ciebie wyspę, w celu akumulacji. Opiera się również na odnawianiu podróży po ponownym połączeniu w grze. Bardziej szczegółowo:

 1. Wymagania: 4 graczy na galeonie, z czego 3 ma bardzo dużą prędkość połączenia z grą i już kilka tysięcy złotych monet.
 2. Będziesz szukać dwóch łodzi wiosłowych; jeden dla twojej łodzi, która popłynie do placówki na Szczycie Morrow (V17) i jeden dla pojedynczego gracza (tego z najdłuższym ładunkiem), który wypłynie z nią na Ryczących Kupców (T20).
 3. Zaparkujesz łódkę, abyś mógł przeskoczyć pomiędzy lewym balkonem kabiny kapitańskiej w stronę przedstawiciela handlowego. Łódź wiosłowa zostanie umieszczona na zachodniej plaży, aby zapobiec ogólnym uszkodzeniom spowodowanym przez łódź podczas potencjalnej erupcji.
 4. Trzej gracze w placówce zaczynają kupować i głosować na dostawy w grupach po 3 osoby i za każdym razem patrzą na zwój. Jeśli jest napisane Szczyt Morrowa lub Ryczący Handlarze, zbierz swój ładunek i rozłóż go w następujący sposób: rośliny umieszczone na plaży w zanurzeniu, aby nie zgniły, butelki w kierunku środka tawerny i tkaniny na pokładzie łódź.
  Kiedy już zagłosowano na 3 podróże każdego gracza, może on rozłączyć się i ponownie połączyć z tą samą grą poprzez profil gracza na poczcie morskiej, a kupiec zaoferuje 3 nowe podróże, stąd potrzeba szybkiego ładowania.
  Różne obiekty zostaną posortowane według miejsca docelowego i będą widoczne po interakcji z nimi. Rozpocznij odliczanie 1h10/1h15.
 5. W okresie akumulacji: gracz Ryczących Handlarzy może umieścić rośliny w rogu skały nadbrzeżnej, tak aby były zanurzone i nie zatonęły. Ułoży na łodzi tkaniny i butelki w stosy, aby w razie erupcji mógł się oddalić. Opuszczenie obszaru cząstek popiołu pozwoli uniknąć uderzeń. W przypadku erupcji na Szczycie Morrowa gracze mogą kupić od kupca skrzynkę desek i ustawić się w rozłożonej ładowni, aby za każdym razem w ciągu kilku sekund naprawić dziury i nie zginąć.
 6. Gdy czas się skończy, czas naładować! Umieść butelki Morrow's Peak w łodzi wiosłowej i przywiąż ją do łodzi; zostanie zrzucony w przypadku pojawienia się szkieletowej łodzi, aby móc z nią walczyć bez niszczenia masy rumu. W ładowni zostanie umieszczone dno wody, w którym pomieszczą się rośliny, a gracz sam będzie mógł poczekać, aż galeon dołączy do niego.
 7. Czas się ruszyć! Dlatego galeon najpierw trafi do Roaring Traders, aby dostarczyć ładunki do tego miejsca przeznaczenia i odzyskać te od izolowanego gracza. Następnie odwiedzi miejsca docelowe, które będą się różnić w zależności od sesji, ale zazwyczaj będą składać się z połączenia dwóch wysp: Roaring Traders, Fetcher’s Rest, Ruby’s Fall i Morrow’s Peak.

Dzięki tej metodzie i w zależności od losowości możesz łatwo mieć nadzieję, że sprzedasz więcej niż150 pudełekRyku Diabła i to w przybliżeniu2 godz. Ponadto,wypadek może szybko doprowadzić do zniszczenia buteleki inni gracze na serwerze mogą powodować problemy. Strategia nie jest też zbyt ciekawa pod względem rozgrywki, z godziną transportu skrzynek i rozłączania-ponownego łączenia w celu zakupu wycieczek.


Ekspresowy zagubiony ładunek

Istnieje inna metoda szybkiego rozwoju reputacji. Wymaga odblokowania zagubionych ładunków, a jego skuteczność zależy głównie od ostatniego zakupionego wyróżnienia: przejmie całe zainteresowanie po osiągnięciu 50 poziomu zMistrz Handlowy, gdzie nagrody za podróże są zmaksymalizowane, ale można z nich korzystać już od 25, jeśli chcesz trochę odejść od klasycznego postępu.

Guide de l'Alliance des Marchands 2021 - Sea of Thieves France (71)

To składa się zwykorzystaj fakt, że trasę podróży wyznacza położenie łodzioraz aby wraki znajdowały się zawsze mniej więcej w tym samym miejscu na każdej trasie,w celu odzyskiwania manifestów na zasadzie łańcuchowej.

Przygotowanie :

Łódź dla 2 lub 3 graczy będzie zatem znajdować się na placówce, a ostatni gracz będzie na łodzi wiosłowej w pobliżu miejsca odrodzenia wraków na jednej z możliwych tras.
Najlepszym miejscem do dokowania będzie Sanktuarium, a łódź znajduje się w pobliżu Grobu Galeona i odwrotnie. Zaletą tej trasy jest jej długość; dlatego grupy mew są rozmieszczone dalej od siebie, co minimalizuje ryzyko pomylenia osób znajdujących się na wraku z tymi, które mają prostą wskazówkę.

Aplikacja :

Procedura będzie wówczas prosta: zebrani gracze głosują na przejazdy zagubionym ładunkiem w łańcuchu, anulując je, jeśli nie jest to koniec trasy lub jest ich sprzymierzeńcem. Gracze ci będą mogli wznowić podróże zaraz po głosowaniu na ich temat, dlatego interesujące będzie umieszczenie chaty jak najbliżej kupca.

Jeśli droga jest dobra, gracz może popłynąć łodzią wiosłową na wrak, zabrać manifest, a następnie inne nagrody, których nie ma w kabinie, podczas gdy jego załoga przejmuje głosy. W pewnym momencie zauważysz, że wraki będą zawsze blisko siebie i często w tych samych miejscach, co ułatwi lokalizację mew.

 • Notatki:
  • Jeśli zbliży się inny statek z serwera, całkowicie zakłóci lokalizację wraków (patrz zapobieganie ich pojawianiu się), o ile pozostanie w pobliżu Grobu Galeona
  • Zanim pierwszy z nich padnie na wybrane miejsce, potrzeba znacznej liczby głosów.
  • Jeżeli osoba znajdująca się na łodzi nie widzi wraku, musi odsunąć się od starego, aby zniknął, a następnie przystąpić do głosowania ponownie.

Sztuczka: Burza uniemożliwi zlokalizowanie mew i uszkodzi łódź wiosłową. Dlatego musimy się od tego oddalić, czekając, aż minie. Aby z wyprzedzeniem przewidzieć trasę i wybrać punkt początkowy, możesz skorzystać z interaktywnej mapyKołysanka Merfolks.

Uwaga: Głosując po znalezieniu manifestu, po kilku próbach w końcu wybierzesz właściwą drogę. Kiedy tak się stanie, należy być przygotowanym, że czasami wrak szybko potem znika, powodując natychmiastową zmianę częstotliwości fal. Jest to tak brutalne, że przebywanie zbyt blisko łodzi wiosłowej w tym momencie grozi gwałtownym skierowaniem jej w twoją stronę, powodując teleportację do łodzi. Aby uniknąć tego problemu, z opróżnianiem wraku należy poczekać osobno lub zaprzestać głosowania, aż będzie mógł w nim usiąść pojedynczy gracz, mocując go do pojazdu.


Rotacyjne wydarzenia

Ostatnia metoda, mniej skuteczna specjalnie dla kupców, ale optymalna do szybkiego zostania Legendą Piratów lub maksymalizacji swojej reputacji. Wymaga 15 poziomu w Gold Collector, Order of Souls i Alliance of Merchants na emisariuszy, czasu i dobrego opanowania gry.Zasada jest prosta: postaw jednego z tych trzech emisariuszy i udaj się na światowe wydarzenia. Gdy emisariusz osiągnie poziom 5, sprzedaj wszystkie przedmioty danej firmy, zmień je na jeden z dwóch pozostałych i zaczynaj od nowa. Dzięki temu będziesz mógł skorzystać ze zwielokrotnionej reputacji maksymalnego emisariusza na różnych obiektach eventowych, dla każdej firmy.

Metoda ta niesie jednak ze sobą spore ryzyko utraty, gdyż dzięki tej metodzie przechowuje się wiele obiektów i to przez długi czas.

Końcowa wskazówka: Jeśli masz najniższą reputację Kupca i aWeekend złota i chwałysię stanie, możesz to wykorzystać, aby utrzymać tę reputację. Aby zmaksymalizować swoją wydajność, możesz wcześniej osiągnąć poziom 25, co jest szybkie i zapewnia dostęp do wszystkich funkcji w tym wielkim dniu. O podobnym weekendzie możesz dowiedzieć się z wyprzedzeniem, często zaglądając na stronę główną oficjalnej strony internetowejSeaofthieves.comlub dołącz do serwera discordSea of ​​Thieves we Francjii śledź kanał #ogłoszenie.

Guide de l'Alliance des Marchands 2021 - Sea of Thieves France (72)

Dotarłeś do końca tego przewodnika. Jeśli Ci się spodobał, możesz go udostępnić i sprawdzić inne dostępne ww przewodnikach progresji.

Możesz także skonsultować sięno publikacjeikatalog kosmetyków, dla spragnionych treści!

A jeśli szukasz załogi, lub chcesz zadać pytania, przejdź doniezgoda partnerska!

Przewodnik Merchant Alliance 2021 – Sea of ​​​​Thieves Francja (2024)
Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Gregorio Kreiger

Last Updated:

Views: 6216

Rating: 4.7 / 5 (77 voted)

Reviews: 84% of readers found this page helpful

Author information

Name: Gregorio Kreiger

Birthday: 1994-12-18

Address: 89212 Tracey Ramp, Sunside, MT 08453-0951

Phone: +9014805370218

Job: Customer Designer

Hobby: Mountain biking, Orienteering, Hiking, Sewing, Backpacking, Mushroom hunting, Backpacking

Introduction: My name is Gregorio Kreiger, I am a tender, brainy, enthusiastic, combative, agreeable, gentle, gentle person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.